Diskusní téma: Postřehy z Nového Malína, Plechů a Mladoňova

Datum 08.12.2017

Vložil Miroslav Vinkler

Titulek ZO a jiné

Právě se na webu obce objevila pozvánka na ZO, pondělí 18.12. v 18 hod. na PNM , s programem:

1) kontrola plnění usnesení
2) majetkoprávní-převody nemovitostí
3) rozpočet obce, granty
4) petice Nechceme starostovu stavbu
5) diskuze

Pokud vás na obci něco trápí, tak přijďte a zastupitelům řekněte své. Pokud máte jiný názor na to, jak smysluplně utratit obecní peníze, přijďte také.
Pokud říct nic nechcete, ale chcete si udělat názor na kvalitu práce jednotlivých zastupitelů , přijďte opět.

Nedá mi to a rád bych napsal pár slov o některých příspěvcích vztahujících se k tématu
"k situaci úředníků na OÚ", níže v Diskuzi uvedených.
Dnes mi neudělal radost příspěvek ze 7.12. nabádající k anonymním podáním na starostu a spol. , řada navazujících příspěvků se pak zcela vymyká elementární slušnosti.

Anonymy, obecně, by se měly házet do koše a neměl by na ně brán žádný ohled.
Pokud chcete zastávat občanské postoje, tak zvedněte figuru a nakráčejte na příslušný úřad a tam sdělte svoje.
Pokud si myslíte, že se něco na obci dělá blbě, běžte za starostou a řekněte mu to osobně. Když nepochodíte u něj, běžte na zastupitelstvo a zazpívejte tam.

Vyhazov Ing. Ondráčkové po lidské stránce není a nebude omluvitelný.
Svoji podporu Monice jsem projevil přítomností na soudních jednáních a psaním zpráv o soudním jednání. Dvakrát jsem tam byl sám, pak se objevili i ostatní lidé z Malína,kterým není jedno ,co se tady děje. I když první kolo projela ,určitě jí pomohlo,když viděla, že v tom není sama. Pevně věřím, že odvolací soud rozhodnutí okresního soudu zruší pro zcela chybné odůvodnění.

Pokud kritizujete ,pak se taky očekává, že ukážete jak by se to mohlo dělat správně a pokusíte se na svoji stranu přetáhnout většinu. Tak proč to neděláte , nebo aspoň jednou nezkusíte ?

Starostovi je známo, že jsem dvakrát podal žalobu na obec, že jsme mu jako spolek překazili územní plán , zatrhli stavbu RN č.4 , že bojujeme proti "starostově stavbě-petice" , že chceme změnu rozpočtu a popereme se o ni a řadu dalších věcí.
Přesto se zdravíme a bavíme o obci Nový Malín.

Nikdy bych se však nesnížil k používání vulgarismů o Minářovi, Tylové a spol. nebo posílání nepodepsaných oznámení , i když není nic lehčího než to sám sobě omluvit, podle hesla "oni to taky dělají".
To už je známé přísloví, že cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly nebo to samé jako vyhánět čerta Belzebubem.

Zpět na diskuzi