Diskusní téma: Postřehy z Nového Malína, Plechů a Mladoňova

Datum 04.05.2016

Vložil Langer

Titulek Chování p. Faltuse

Jak jsem již na posledním ZO zmínil,leží nám na srdci uskladnění asi 80-100 tun materiálu, který je zařazen opět jak jinak v kategorii nebezpečných. Jedná se o posypový písek na dláždění PNM. Na ZO jsem je upozornil, a dnes jsem se chtěl telefonicky domluvit s Faltusem na odvozu materiálu. A ouha. Pan Faltus mi opakovaně a umyslně nebere telefon. Po delší době zaslal SMS se vzkazem...Nechci s vámi mluvit,už mi nevolejte. Chování obecního zaměstnance,a zastupitele na rovině řeznického psa. Převzal metody paní Tylové,která je používá již delší dobu. Problem jsem vyřešil přes počítač,s tím, že pokud to neodvezou na skládku kam to patří do 14 dnů,nedoloží doklad o uskladnění,opět podám impuls na CIZP. Zřejmě těch problémů nemají dost. Jinak si dovoluji upozornit, že ing. Faltus je placen OU,i PNM,a je zařazen na pozici odpadového hospodáře.Tedy má na starosti všechny odpady jak obecní, tak PNM. Až nám zase bude p. Minář říkat jak máme postupovat, než to dáme k řešení mimo obec, tak mu toto otluču o hlavu.

Zpět na diskuzi