Diskusní téma: Postřehy z Nového Malína, Plechů a Mladoňova

Datum 12.12.2017

Vložil Monika Ondráčková

Titulek Re: diskuze

Děkuji nezaujatému za vstup do diskuze. Stejný úhel pohledu mám i já. Sice to diskutující v jádru mysleli dobře, ale celkové vyznění se bohužel nevydařilo. Prosím, neodsuzujte v tento moment ostatní, neodsuzujte ani zaměstnance OÚ a Provozní. Někteří jsou opravdu ve velmi nepříjemné situaci. Sama jsem na tom byla stejně. Došlo to až tak daleko, že jsem se bála zastavit po cestě s člověkem, kterého jsem znala, ale názorově patřil k opozici. Pořád jsem se ohlížela doleva, doprava, jestli mě někdo nevidí… že se o tom Minář dozví a je to mě další černý puntík. Začala jsem lidsky nesouhlasit se svým vlastním postojem, styděla jsem se za to, že se tak chovám… Sice jsem vždy svůj názor vyslovila (ke své vlastní škodě) vedení OÚ, hrdinka jsem ale nikdy nebyla a vyslovení vlastního názoru se vždy obrátilo proti mně, protože jsem to pak byla já, kdo byl ten špatný. Minář s námi velice dobře manipuloval, takže zpočátku jsme za ním i stáli. Jeho pomluvy vůči některým našim kolegům a dalším lidem byly tak důmyslné, že jsme tomu věřili. Až časem zjistíte, že pravda je jinde a začnou se vám otevírat oči – někomu dřív, někomu později, někdo toho využije ve svůj prospěch…. Prostě tak to je.

Zpět na diskuzi