Diskusní téma: Postřehy z Nového Malína, Plechů a Mladoňova

Datum 10.07.2018

Vložil Miroslav Vinkler

Titulek Re: Re: léto 2018

Pavle zdravím, nepřehlédl jste se. Nejedná se o nějaké prvky na nějakých plochách. Jedná se o soubor komplexních opatření,které na sebe navazují a v podstatě se týkají celého území k.ú. Nový Malín.
Trvalo mi to tři roky,největším problémem bylo zajištění různých souborů dat o území,jejich analýza a návrh vhodného postupu. Díky tomu jsem se ale dostal do kontaktů s řadou top odborníků různých oborů - od pedologii,přes hydrologii až po krajinnou ekologii.
Největší brzdou byl starosta, který odmítal předat jakékoli informace,které jsem potřeboval a navíc se uchýlil ke způsobům osobního jednání, vůči kterým je plagiátorství již bývalé ministryně Malé salónním chováním anglické dámy.
(z důvodů mně neznámých)
Úředníci státní správy ať už ze Šumperka,Brna nebo Olomouce proti němu byli ochotní a vstřícní.

Abych však nebyl jak tajemný hrad v Karpatech, a za podmínky, že bude ve volbách svržena klaka Minář-Tylová, vám sdělím,co se určitě dělat nebude.

a) zcela se přepíše zadání změny územního plánu
b) projekt RN č.4 se dělat nebude
c) projekt RN č.3 se dělat nebude

K otázce pro ne RN č.3,4 - podívejte se na práci Ing.Václava Brtny, r. 1996
REVíTALIZAČNÍ OPATŘENÍ V K.Ú. NOVÝ MALÍN ,
dostupnou na :
https://zazdravouobec.webnode.cz/_files/200001754-e92d4ea265/RevitalizaceKatastrMalin-text.pdf

Co se dělat bude, bych si s dovolením ponechal na povolební jednání. Pokud by vás i přesto trápila zvědavost,můžete se u mě osobně zastavit.


Zpět na diskuzi