Diskusní téma: Postřehy z Nového Malína, Plechů a Mladoňova

Datum 12.07.2018

Vložil Miroslav Vinkler

Titulek Fotbal,politika a Nový Malín

Každý , kdo má rád fotbal, musí být nadšený z probíhajícího mistrovství světa v Rusku. Jak z úrovně organizace šampionátu,tak i chování všech fanoušků a zejména z předváděného fotbalu. Včerejší výhra Chorvatska nad Anglií pak přinesla sportovní zážitek nejvyšší kvality.

Neměl jsem vůbec chuť jít spát, a tak jsem přepnul na on-line přenos z parlamentu,který jednal o důvěře Babišově vládě.
Zrovna měl slovo předseda lidovců Pavel Bělobrádek. Vysvětloval proč lidovci nešli do holportu s hnutím ANO .
Položil řečnickou otázku, zda byste zrovna vy šli v rodině nebo firmě do holportu s člověkem,který je trestně stíhaný a který navíc lže.
Odpověděl si, že ne, protože k takovému člověku nemůžete mít žádnou důvěru.
Jak patrno, lidovci mají dvojí metr. Jeden na celostátní úrovni a druhý na místní úrovni.
Píšu o tom, protože nedávno jsem se dozvěděl, že trestně stíhaný ,nejmenovaný starosta J.M. nejmenované obce N.M.,člen strany lidové, obráží vhodné lidi a v ruce má dvě kandidátky. Lidovců a Nestraníků.

Jako obchodník s deštěm pak nabízí vytipovaným občanům ,aby kandidovali v nejmenované obci
N.M. buď za lidovce, anebo za Nestraníky.

Tato osoba pak splňuje obě podmínky pro zcela nedůvěryhodnou osobu v podání předsedy lidovců Pavla Bělobrádka.
Je trestně stíhanou osobou a současně lže.
První fakt je dán usnesením policie ČR, to druhé mohu potvrdit z osobní zkušenosti.

Zpět na diskuzi