Diskusní téma: Postřehy z Nového Malína, Plechů a Mladoňova

Datum 23.08.2018

Vložil Úvaha

Titulek Re: Lepší dárek jsme dostat nemohli

Dnes budu mít určitě dobrou náladu po celý den, protože jsem si přečetl jména na kandidátkách u Za Zdravou obec Svobodní a HN.ZA HARM.ROZVOJ OBCÍ A MĚST

Lepší dárek jsme dostat nemohli. :-)

Ve skrytu duše jsem se obával, že dají dohromady mladé ,schopné a inteligentní lidi, nezatížené škraloupy minulosti. A to jako důkaz své neschopnosti, a budou se snažit, aby vláda v obci patřila schopným.

To bychom to potom ve volbách měli hodně těžké.

Místo toho propadli nemoci sebelásky s myšlenkou, že jsou nejlepší - bez nás to nejde - stejně jako za bolševika přestárlí členové komunistických výborů.

Jména - Vinkler, Langer, Ondráčková již odmítám komentovat, staré okoukané vykopávky, závan minulosti.

Dobrou volbou je nová trojka kandidátů jako MUDr. Vít Čajka Jak jsem osobně poznal ,samostatně myslí a úmyslně vás v omyl neuvede.
Možná nepříjemný,ale rovný.

Zato paní Ondráčková ,teď hodnotím pouze její výkony na ZO , to je dárek pro občany. Nepamatuji, že by neplakala, že byla propuštěna z OÚ a pořád si nemohla uvědomit, že lidé se zaměstnání odchází a přichází. Pouze plakala, minerálka nikde a kapesník ji taky nikdo nepodal. Škoda, že nemlčela jako Paclíková. Stejné hodnocení platí u pí. Moravcové.

Špatnou volbou by nemusel být ani Ing. Kuba na čtvrtém místě. Nevím zda-li jako občan dorazil na ZO jelikož ho neznám, ale co ho znají údajně není mdlého rozumu, má samostatné myšlení.

Zato RnDr. Schubert, podle mě nejschopnější ze Zdravé obce byl vystrčen na třinácté místo. Myslím si, že za trest. Párkrát si dovolil hlasovat s s koalicí a projevil i svůj názor,někdy odlišný od Langrova.
(být voličem Za zdravou obec ,dám mu preferenční hlas)


Hrubkou pak bylo odstrčení Ing.Felkla na nevolitelné 7. místo. Tenhle chlápek není žádný hlupák a navíc dokáže být pěkně protivný.
Osobně bych mu chtěl poděkovat, jeho zásluhou nekandiduji Na vysvětlenou- když jsem viděl, jak ho za tři měsíce vyhodili, protože měl ztrátu paměti za koho kandidoval. To bylo to "nakopnutí" jehož výsledkem je, že jsem dostal rozum a nekandidoval jsem. Pane Felkle díky!

Tyto volby pak nejsou "běžnými" obecními volbami.
Považuji je za lidové referendum,kde proti sobě stojí dva bloky.

Optimisté (KDU+Nestraníci) proti Populistům a udavačům,

alegoricky věčný zápas Světla a Tmy


Zpět na diskuzi