Diskusní téma: Postřehy z Nového Malína, Plechů a Mladoňova

Datum 28.08.2018

Vložil Josef Smolicha

Titulek Re: Obava

občanka si přeje, aby se k jejímu příspěvku vyjádřil někdo z majitelů webu. Snad mně to občanka promine, ale zkusím ji poslat moje vyjádření sám za sebe. Nemyslím si, že by se pan Vinkler vymknul nějaké kontrole, protože žádná kontrola není. Každý pokud chce, může napsat svůj vlastní názor a náhled na diskutovanou věc. Představa, že tzv. opozice musí psát stejně a nesmí se rozcházet je mylná. Jsme zřejmě deformováni dlouholetým názorem, že kdo nejde s námi, jde proti nám a to je nepřítel, zrádce, přeběhlík, udavač a podobně.
Každý píše sám za sebe, každý se dívá na stejnou věc z jiného úhlu pohledu a každý má jiné vyjadřovací schopnosti. Co má Vámi tzv. opozice společného je ale to, že chtějí některé věci v obci změnit k lepšímu. Já to vnímám tak, že jeden pán se drží litery zákona a jeho případné porušení by řešil následně a v tomto duchu také píše a druhý chce udělat vše možné proto, aby k případnému porušení zákona vůbec nedošlo a nevytvořily se proto ani žádné podmínky. Tito lidé mají svá jména, za svými názory si stojí a každý si může vybrat který z názorů je mu bližší. Chápu to tak, že oba mají stejný zájem, a to takový, aby byly vyloučeny všechny možné manipulace, ke kterým by při volbách mohlo dojít.

Zpět na diskuzi