Diskusní téma: Postřehy z Nového Malína, Plechů a Mladoňova

Datum 28.08.2018

Vložil Michal Korytář

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zastávka U Školy

1) Jak můžete vědět, kolik bude za rok jezdit autobusových spojů? Máte projektovat tak, abyste nebránil budoucímu rozvoji. O tom, že ne všichni považují hromadnou dopravu v Malíně za dostatečnou si ještě počtete.
2) Již s vámi není soudná debata a podstrkujete mi svoje výmysly, případně jste špatně pochopil. O posunutí zastávky (směr Šumperk) řeč nebyla, pouze:
"prostor pro přístřešek, který měl být částečně „zasunut“ do uličky a přilepen co nejvíce k plotu autoopravny/autokarosárny."
3) před zastávkami lze předjíždět stejně jako za zastávkami, pokud je dostatečný rozhled a není li jinak upraveno dopravním značením.
Při vícepruhových komunikacích-ve městech, např Olomouc dokonce můžete i předjíždět, míjíte li autobusovou zastávku.
4) Nechápete anebo nechcete pochopit a znovu podsouváte co jsem nenapsal. Při tom sám moc dobře víte, že se běžně stává, že katastrální mapy nesouhlasí s realitou. Zkuste si tedy na katastrálních mapách zapnout ortofoto mapu a přiblížit. Objevíte Ameriku.

Též mi toto jednání někoho připomíná.


Doplněk:
Když půjde dítě od školy, musí stejně dojít k místu zastavení autobusu, tedy na přechod (je-li přechod před čelním sklem zastaveného autobusu).
Když půjde normální člověk z jiné strany tak snad použije ten dřívější přechod a nevrací se zpět.

Jinak toto dopisování považuji za výměnu názorů, která měla asi proběhnout již dávno jak napsal p. Smolicha. Tak třeba příště.

Zpět na diskuzi