Diskusní téma: Postřehy z Nového Malína, Plechů a Mladoňova

Datum 02.09.2018

Vložil Josef Smolicha

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Pro občana

nechci tady psát žádný svůj osobní příběh. Pokud by občan chtěl, rád se s ním sejdu a všechno mu vysvětlím. Trvalo mně to opravdu hodně dlouho než jsem pochopil spoustu věcí a souvislostí. Po zvolení nového starosty jsem během půl roku zjistil, že obec jde vést i jiným transparentnějším způsobem, než který jsem znal doposud. Mnohokrát jsem se přesvědčil, že některé informace jsou předkládány neúplně, tendenčně, zkresleně, případně vůbec. S tím bytostně nesouhlasím a také jsem nebyl a nejsem na rozhodování nijak, myslím finančně ani existenčně závislý. (starosta-jednatel, místostarostka-vedoucí PNM, zaměstnanci PNM, techničtí dozorové apod.) Měl jsem a mám jiný názor na hospodaření s veřejnými prostředky, než někteří prosazují. Chcete li, klidně tomu říkejte přeběhlík.

Se starostou se pravidelně stýkáme, svoje rozdílné názory spolu diskutujeme a jen otázkou času, kdy se ukáže, který z názorů a postojů byl správnější. Z Vašeho příspěvku jsem nepochopil, z jakého důvodu mně doporučujete rezignovat. Jestli proto, že jsem podporoval starostu, nebo proto, že jsem s ním byl kamarád a nebo proto, že mám jiná názor na chod obce a PNM. Také nevím, co si mám pod tím představit, že jsem se měl se starostou dobře, protože úplně stejně si můžete představit, že i starosta se měl semnou stejně dobře.

Zpět na diskuzi