Diskusní téma: Postřehy z Nového Malína, Plechů a Mladoňova

Datum 16.04.2021

Vložil Michal Korytář

Titulek Re: Re: Re: odpovědi

Ano, mohlo by se stát při řešení nepohodlného tématu, že by nejmenovaný zastupitel prohlásil, že se mu zdá, že se už točíme dokola a debatu po minutě uzavře :-D

Teď ale už Vážně. Jedná se o to, že se může stát a taky se to občas stává, že některý projednávaný bod není dostatečně logicky odůvodněn nebo nějaká informace může chybět. Pak by se měl dotazovat každý kdo se jednání účastní.

Vypadá to celkem blbě, když tam sedíme 3 jako minule jsem jediný kdo se na něco dotazuje.
Mám takový pocit že jsem na minulém VZZO byl tak nějak označen za kverulanta, na čež někteří zastupitelé, od kterých jsem neslyšel za celou jejich funkční dobu jedinou větu uznaně pokývali hlavami. Při tom se jednalo o dotaz kdy byl vyvěšen projekt pro opravu chodníku od zastávky u školy k Rychtě. Když tak nad tím zpětně přemýšlím, odpověď jsem nedostal.

Věc se má totiž tak, že když na VZZO nikdo nechodí a nikdo se na nic neptá a ani nepoukazuje na nesmysly, tak vedení obce nabývá dojmu, že je vše v pořádku. Takže odpověď je následující: Bylo by dobré, kdyby se zasedání zastupitelstva těšilo daleko větší účasti ze strany občanů, kteří by pak mezi svými známými pak referovali o tomto dění, čímž by určitě vzbudili větší zájem o politiku u obyvatel obce.

Zpět na diskuzi