Diskusní téma: Postřehy z Nového Malína, Plechů a Mladoňova

Datum 28.05.2021

Vložil Michal Korytář

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: hlupák, hlupák, znovu a znovu, afrika, pytlík Malín a sova

Dokumentaci jsem viděl pouze jednou a přiznám se, že si opravdu nepamatuji všechny kóty.

No a zase, já o koze a vy o voze. Řeč NEbyla o úpravě cesty u školy, ale prostoru AUTOBUSOVÉ ZASTÁVKY "NOVÝ MALÍN, ŠKOLA", tj hlavní komunikace směrem ke kostelu a projekt který tam udává 30km/h nepovažuji za šťastný.

Sítě lze určitě vést i jinudy směrově, výškově (pod terénem) zde spíš platí že kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

K zúžení byl určitě můj předpoklad, že byla v rámci PD prověřena průjezdnost vlečnými křivkami pro autobus či zemědělský stroj. Což zřejmě nebyla. Ale vy mě určitě ještě doplníte v tom co jsem si myslel, předpokládal a v tom co si pamatuji.

Hlavní článek byl brán pro čitatelovu informovanost a taky pro pobavení s nadsázkou, aby nepůsobil nadměrně negativně. Pokud Vám to přijde až dětinské, tak budiž.
Pokud se cítíte být článkem kde jsem nikoho kromě PNM nejmenoval tak se obraťte na administrátora. Jeho rozhodnutí budu v plné výši respektovat.

Zpět na diskuzi